Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 214 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


GĘŚCIEJ NA PÓŁKACH Z KSIĄŻKAMI WENY

poniedziałek, 14 stycznia 2013 18:24

 

 

Na półce z książkami wydanymi przez Klub Młodych Twórców „Wena” (istniejącym przy Bibliotece Publicznej w Namysłowie) przybyły kolejne dwie edycje.

- „Córka niepokornego czasu” Wenianki Małgorzaty Gaś zawiera kilkadziesiąt interesujących z różnych względów wierszy.

 

 

- „Ile w mym świecie prawdy” Kazimierza Jakubowskiego jest zbiorem felietonów, opowiadań, polemik i mini opowiadań opiekuna Weny. Proza w swojej większości to tzw. nagradzane pokłosie różnych krajowych konkursów literackich.

 

 

 

Dodatkowe informacje dotyczące zawartości znaleźć można w Internecie jako anegdoty:

http://meandry.bloog.pl/id,332902464,title,PIERWSZE-TURNIEJOWE-LAURY-I-LAURKI,index.html

i albumik z dyplomami:

http://kajland.bloog.pl/gal,42471929,title,Moje-pierwsze-laury-i-laurki,index.html

 

Oficjalną promocję przewidziano wstępnie na 8 lutego br – precyzyjniejszy termin będzie można znaleźć na plakatach i w zaproszeniach. Autorzy liczą na liczne przybycie przyjaciół i osób zainteresowanych, a także na czynne wsparcie (recytatorsko-wokalno-muzyczne) – zwłaszcza członków KMT Wena.

 

Książki można już nabyć w wydawnictwie „Namislavia”, u  Pana Tadeusza Wincewicza.

 

Kazimierz Jakubowski


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


niedziela, 21 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  12 857  

O moim bloogu

Krótkie opowiadania - zabawy nie tyle słowami, co pomysłami. Większość opowiadań była nagrodzona w konkursach literackich. Do tego dołożyłem "dla okrasy" kilka galerii z rysunkami.

O mnie

Praca: do niedawna prowadził prywatną działalność gospodarczą, był współwłaścicielem Gazety Ziemi Namysłowskiej, przez pewien czas pełnił obowiązki red. naczelnego w namysłowskim „Magazynie Powiatowym”, był redaktorem w „Panoramie Opolskiej”, redaktorem technicznym w „Gazecie z Głogówka:” reporterem Radia SUD, jest mlodszym instruktorem w Namysłowskim Ośrodku Kultury, opiekunem KMT „Wena”.
Wyróżnienia: Dyplom honorowy wojewody opolskiego za aktywną działalność na rzecz rozwoju ruchu artystycznego i społeczno-kulturalnego, 25 dyplomów i listów gratulacyjnych za prace w upowszechnianiu kultury w lokalnym środowisku, 16 nagród i wyróżnień literackich, 3 wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach recytatorskich (w tym srebrna i brązowa odznaka recytatora), dyplom uznania jednostki wojskowej (!), list pochwalny za pracę zaopatrzeniowca i magazyniera w ZRB MZEAS... i Medal XXXX lecia PRL (sic!)... Tego typu wyróżnień jest dużo więcej, ale kto by to liczył.

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Ulubione strony

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 12857

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl